Social media    
odwiedź
sklep internetowy rolmarket.pl


Nasze marki

Strona główna   >   Firma  >   Nasze marki

Rozwijamy się jako firma, a w związku z tym rozwijamy również nasze marki. Pod naszymi skrzydłami jest bowiem dostępnych coraz więcej nowych produktów, takich jak siatki na krety czy preparaty służące do odkomarzania terenów zielonych.

Poza sygnowaniem wielu produktów własnymi markami, zajmujemy się również samodzielnym importem mat ściółkujących. Jako importer agrotkanin i innych produktów zwracamy uwagę przede wszystkim na jakość sprowadzanych towarów, ponieważ chcemy oferować produkty wykonane z najlepszych materiałów, o sprawdzonym składzie i potwierdzonej żywotności. Import agrotkanin jest wobec tego niezwykle ważnym elementem naszej działalności.

Co istotne, prowadzimy również hurtownię ogrodniczą z tysiącami produktów do budowy, wyposażenia i pielęgnacji ogrodów, które oferujemy w specjalnych cenach bądź pakietach. Hurtowa oferta ogrodnicza skierowana jest nade wszystko do firm zajmujących się zakładaniem i aranżacją ogrodów. Więcej informacji na temat naszej oferty dla profesjonalistów można znaleźć na naszej specjalnej platformie znajdującej się pod adresem: hurt.rolmarket.pl.

Poniżej prezentujemy pełną listę naszych marek:

logo strong net

 

 

StrongNet to jedna z najmocniejszych i najbardziej wytrzymałych siatek na krety przeznaczonych do montażu pod trawnikiem w celu ochrony murawy przed krecimi kopcami. Jest to pierwsza na rynku siatka przeciw kretom w kolorze żółtym. 

 

 

 

 

siatka anti kreti

 

 

 

AntiKreti to mocna siatka na krety produkcji hiszpańskiej. Produkt wzmacnia system korzeniowy murawy, który szybko przenika przez siatkę do gleby, czyniąc podłoże bardzo stabilnym.

 

 


 


neto kreto

 

 

Siatka przeciw kretom Neto Kreto skutecznie zabezpiecza trawniki przed kretowiskami na bardzo długie lata. Dzięki temu, że wykonana jest z trwałego tworzywa sztucznego, jest wytrzymała i nie rdzewieje, jak ma to często miejsce w przypadku siatek metalowych.

 

 

 

 

Siatka na krety Stop Kop!

 

 

 

Siatka na krety Stop Kop! to niezwykle mocna siatka przeciwdziałająca powstawaniu krecich kopców na przydomowych trawnikach i obiektach sportowych. Siatka jest produkcji polskiej. Odznacza się wysoką jakością i dużą żywotnością.

 

 

 

Preparat na komary ultra brutal

 

 

 Ultra Brutal jest to skuteczny i bardzo wydajny środek przeznaczony do zwalczania owadów latających, takich jak komary, komary tygrysie, muchy, osy, chrząszcze, bąki, wołki zbożowe, mkliki mączne, rytel pospolity, mole, szkodniki magazynowe, a także owadów biegających i pełzających, m. in. karaluchy, mrówki, rybiki, prusaki, pluskwy, termity, kleszcze i pchły.

 

 

 

 

oprysk na komary diablo forte

 

 

 

 Diablo Forte to profesjonalny oprysk, znakomicie radzący sobie z plagami komarów i kleszczy oraz innymi owadami latającymi, biegającymi i pełzającymi. Z powodzeniem można stosować go zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Nadaje się do stosowania za pomocą opryskiwaczy oraz zamłgawiaczy termicznych.

 

 

 

prysk na muchy reset strong

 

 

 

Profesjonalny oprysk na muchy, kleszcze, pluskwy i wiele innych owadów - to jest właśnie Reset Strong. Preparat bardzo dobrze sprawdza się przy stosowaniu na gorąco za pomocą zamgławiaczy termicznych, chociaż sprawdza się także przy stosowaniu opryskiwaczy ręcznych.

 

 

 

biopaliwo do biokominkó lux fire

 

 

 

Lux Fire to seria ekologicznych produktów grzewczych, takich jak biopaliwo do biokominków oraz długopaląca popałka ekologiczna.

 

 

 

 

Obrzeże ogrodowe Limiteo

 

 

 

Obrzeża ogrodowe Limiteo to seria trwałych obrzeży produkcji polskiej przeznaczonych do oddzielania trawnika od części uprawnej ogrodu czy rabat kwiatowych. Produkt dostępny jest w 3 kolorach: brązowym, zielonym oraz czarnym.

 

 

 

Obrzeze ogrodowe Roleo

 

 

 

Wysokiej jakości obrzeże trawnikowe Roleo przyda się w każdym ogrodzie do tworzenia ciekawych aranżacji oraz oddzielania trawnika od alejek, rabat i części uprawnej ogrodu. Skutecznie zapobiega przerostowi trawy

 

 

 

Obrzeze ogrodowe Strongeo

 

 

Obrzeże trawnikowe (taśma dylatacyjna) Strongeo przyda się każdemu posiadaczowi ogrodu do oddzielania trawnika od pozostałych części ogrodu. Dzięki temu, że produkt charakteryzuje się bardzo dużą grubością i trwałością, z powodzeniem może być stosowany również przez profesjonalistów.

 

 

 

 

Obrzeze ogrodowe Polbord

 

 

 

 Uniwersalne obrzeże ogrodowe Polbord produkcji polskiej przeznaczone jest do szybkiego, prostego i estetycznego wykańczania różnego rodzaju nawierzchni. Elastyczność i wysoka jakość produktu sprawia, że nadaje się on również do tworzenia łuków.

 

 

 

Palisada ogrodowa PaliGrass

 

 

Polska palisada ogrodowa PaliGrass pozwala tworzyć w ogrodzie łuki i okręgi oraz oddzielać trawnik od innych części ogrodu. Wykonana jest z mocnego tworzywa. Co istotne, palisada jest z tzw. najazdem, a więc posiada specjalny kołnierz, po którym można jeździć kosiarkami i innych urządzeniami ogrodowymi.

 

 

 

 

Siatka cieniujaca Ombretex

 

 

 

Ombretex to wytrzymała siatka cieniująco-maskująca przeznaczona do osłony ogrodzeń, balkonów, tarasów, altanek, namiotów czy miejsc rekreacji przed promieniowaniem UV, wiatrem i sąsiadami.

 

 

 

 

Siatka osłonowa Grandinet

 

 

Siatka Grandinet to najwyższej jakości siatka cieniująca, chroniąca przed promieniowaniem słonecznym, wiatrem czy sąsiadami. Siatka jest niezwykle wytrzymała i mocna, o czym świadczy wysoka gramatura oraz gęsty splot. 

 

 

 

 

Geowłóknina Geograu

Trwałość i dobra cena - to główne cechy geowłókniny poliestrowej GeoGRAU przeznaczonej do budowy podjazdów do garażu, ścieżek i chodników wokół domu, basenów, zielonych dachów czy filtrów w systemach odwodnieniowych.

 

 Trawa uniwersalna Universum

 

 

Wysokiej jakości mieszanka traw Universum przeznaczona do wszechstronnego stosowania. Kompozycja składa się tylko z nasion traw wieloletnich.

 

 

 

Trawa sportowa Deptum

 

 

Wysokiej jakości mieszanka traw Deptum przeznaczona do intensywnego użytkowania. Kompozycja składa się tylko z nasion traw wieloletnich.

 

 

 

 

 

Trawa na tereny suche Suchu,m

 

 

Wysokiej jakości mieszanka traw Suchum odporna na suszę i promieniowanie słoneczne. Kompozycja składa się tylko z nasion traw wieloletnich.

 

 

 

 

Trawa z mikrkoniczyna Vivum

 

 

Wysokiej jakości mieszanka Vivum z dodatkiem wieloletniej koniczyny białej. Kompozycja składa się tylko z nasion traw wieloletnich.

 

 

 

 

 

Mieszanka nasion traw z kwiatami

 

 

Kwiatum to mieszanka traw wieloletnich z domieszką kwiatów. Przeznaczona jest do stworzenia malowniczej i wielobarwnej łąki kwiatowej. Jest bardzo łatwa w utrzymaniu i pielęgnacji. 

 

 

 

 

Odstraszacz na dziki Animal Stoper 

 

 

Vulcanus to marka obejmująca narzędzia oraz akcesoria niezbędne w każdym ogrodzie.

W skład produktów marki Vulcanus wchodzą: narzędzia ogrodnicze, plandeki oraz tunele i szklarnie ogrodowe.
                                                                                              
Produkty marki Vulcanus wyróżniają się solidnym wykonaniem z materiałów najwyższej jakości.

 

 

 

Odstraszacz na dziki Animal Stoper

 

 

Animal Stoper to innowacyjny preparat na bazie naturalnych substancji, który skutecznie odstrasza dziki, jelenie, lisy, zające, krety, nornice oraz inne dzikie zwierzęta i gryzonie.

Najnowsze
Aktualności
W dniach 20-21 marca 2021 r. zrób zakupy w sklepie Rolmarket.pl za minimum 149 zł i wybierz swój GRATIS!

Zobacz więcej
Rolmarket w Liderze Biznesu - Ogrodniczym Magazynie Branżowym. Zachęcamy do lektury!

Zobacz więcej
Certyfikaty
i wyróżnienia
Rolmarket.pl po raz kolejny zajął 1. miejsce w rankingu najlepszych e-sklepów Opineo.
Rolmarket.pl zajął pierwsze miejsce w prestiżowym programie Konsumencki Lider Jakości 2018.
Rolmarket.pl ponownie otrzymał tytuł Super Marka 2019 oraz specjalne godło Marka Dekady.
Rolmarket.pl po raz 5. znalazł się w gronie najprężniej rozwijających się firm e-commerce w kraju.
Pomagamy i inspirujemy
Mamy wiele rozwiązań dla Twojego ogrodu

Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz.

Helen Mirren - brytyjska aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa
Dane kontaktowe

tel.: (24) 260 74 00
fax.: (24) 260 74 08
e-mail: biuro@rolmarket.com
Zobacz więcej w dziale kontakt zobacz więcej
Zobacz jak
Dojechać do nas


Rolmarket Sp. z o.o. Sp. k.
09-470 Cieśle
gm. Bodzanów k. Płocka
Pon - Pt: 9.00 - 17.00
Sob: 8.00 - 16.00

zobacz jak do nas dojechać

Do góry