Social media    
odwiedź
sklep internetowy rolmarket.pl


O firmie

Strona główna   >   Firma  >   O firmie

Rolmarket to firma rodzinna z branży ogrodniczej, której początki sięgają 1996 roku. Firma oferuje tysiące produktów do budowy, wyposażenia i pielęgnacji ogrodów.

Z pełnym przekonaniem mówimy o sobie, że jesteśmy silnie związani z naturą, przyrodą i ziemią, co jest źródłem naszej fascynacji ogrodnictwem, bogactwem świata kamieni, rolnictwem oraz hodowlą. To z tych właśnie sektorów oferujemy cały szereg artykułów, dobranych w sposób, aby ułatwiały one pracę, upiększały otoczenie oraz zbliżały do natury, a w związku z tym podnosiły także jakość życia. Co więcej, oferujemy produkty najlepszych marek po jak najkorzystniejszych cenach, co jest możliwe dzięki temu, że przez lata działalności zdobyliśmy duże doświadczenie i nawiązaliśmy liczne kontakty handlowe.

Towar sprzedajemy zarówno w naszej siedzibie w Cieślach k. Płocka, gdzie prowadzimy centrum ogrodnicze i centrum kamienia, jak również za pośrednictwem Internetu, a więc głównie w sklepach internetowych firmy: Rolmarket.pl (internetowy sklep ogrodniczy), PanFarmerek.pl (internetowy sklep hodowlany) oraz NaKomodzie.pl (sklep z dekorem). Nasi doświadczeni pracownicy służą poradami i wskazówkami, zapewniając przy tym przyjazną atmosferę.

Sprzedaż wysyłkowa produktów obejmuje teren całej Polski. Zamówienia dostarczają współpracujące z nami firmy kurierskie, a część asortymentu (głównie kamienie ozdobne zamawiane w Centrum Kamienia Rolmarket) dowozimy za pomocą własnych środków transportu.

Jesteśmy firmą, która stawia sobie wysoko poprzeczkę. Chcemy w jak największym stopniu zadowalać różnorodne gusta naszych Klientów. W tym celu stale wsłuchujemy się w Wasze opinie, aby jak najpełniej móc spełniać Wasze wymagania i oczekiwania.

MISJA: Naszą misją jest podnoszenie komfortu życia naszych Klientów. Otaczać pięknem, ułatwiać pracę, zbliżać do natury – oto dewizy naszego działania.

WIZJA: Stałe poszerzanie asortymentu, rozwijanie zakresu usług oraz budowanie zaufania i lojalności Klientów, co jest możliwe dzięki naszej pasji i zaangażowaniu pracowników.

WIRTUALNY SPACER PO NASZEJ FIRMIE:

NASZE WYRÓŻNIENIA:

Opineo wyroznienia

 

Sklep Rolmarket.pl po raz kolejny zajął pierwsze miejsce w rankingu sklepów internetowych w kategorii "Ogród" przeprowadzonym przez niezależny serwis Opineo.pl.

Sukces nie byłby możliwy bez Was i bez Waszych pozytywnych opinii na nasz temat, za które bardzo dziękujemy.

 

 

 

Tytul Super Marka dla Rolmarket 

Sklep internetowy Rolmarket.pl ponownie otrzymał tytuł "Super Marka 2019 - Jakość, Zaufanie, Renoma", które przyznawane jest trzykrotnym laureatom programu "Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma". Z okazji zaś 10-lecia Programu otrzymaliśmy także specjalne wyróżnienie Marka Dekady 2009-2019, które zostało przyznane firmom i markom wielokrotnie nagradzanym w plebiscycie. 

Wyróżnienie Super Marka przyznawane jest najprężniej rozwijającym się i najbardziej rozpoznawalnym markom na polskim rynku, będących liderami w swoich branżach. W analizach brane są pod uwagę takie elementy, jak silna pozycja na rynku, wysoka jakość oferowanych produktów oraz niesłabnące zaufanie klientów. Tytuł przyznawany jest przez redakcje Forum Biznesu w Dzienniku Gazeta Prawna oraz Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita na podstawie badań rynkowych i konsumenckich dotyczących obecności i rozpoznawalności marek.

 

 

Egazele Biznesu dla Rolmarket 2018                                         Sklep internetowy Rolmarket.pl znalazł się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm e-commerce w kraju już po raz trzeci z rzędu. 

                                        Organizatorem prestiżowego rankingu najprężniej działających firm w polskim e-handlu jest dziennik "Puls Biznesu" we współpracy     

                                         z  Pocztą Polską, Mastercard, PKO Bank Polski, PayU.

 

 

Konsumencki Lider Jakości 2018 Rolmarket pl

 

Sklep Rolmarket.pl zajął pierwsze miejsce w programie Konsumencki Lider Jakości 2018 w kategorii "internetowe sklepy ogrodnicze".


Nagroda przyznawana jest na podstawie analizy wyników niezależnych badań konsumenckich, w których bierze udział ponad 12 000 respondentów. Celem programu jest wyłonienie najlepszych firm, marek i produktów na polskim rynku.
Program Konsumencki Lider Jakości prowadzi Redakcja Strefy Gospodarki, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej.

 

 

Rolmarket w PSCO

 

 

Centrum Ogordnicze Rolmarket należy do Polskiego Stowarzyszenia Centrów Ogrodniczych (PSCO), czyli elitarnej grupy właścicieli centrów ogrodniczych.

 

 

 

 

agroliga 2016

 

Rolmarket został Wicemistrzem Krajowym w kategorii "Firma" w konkursie AgroLiga 2016.

W czerwcu 2017 r. odbyła się uroczysta gala, podczas której odebraliśmy nagrodę z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Wcześniej wyróżnienie Wicemistrzom wręczył minister rolnictwa i rozwoju wsi Krzysztof Jurgiel.

Konkurs AgroLiga organizowany jest od 24 lat przez Wojewódzkie Ośrodki Doradztwa Rolniczego na etapie wojewódzkim, a na etapie krajowym - przez Redakcję Audycji Rolnych Programu 1 TVP S.A. oraz Stowarzyszenie AgroBiznesKlub.

 

 

Centrum Ogrodnicze Rolmarket w Top200

 

Centrum Ogrodnicze Rolmarket w 2018 roku po raz kolejny znalazło się w zestawieniu największych w Polsce centrów ogrodniczych ”TOP 250 Centra Ogrodnicze”, tworzonym przez magazyn Biznes Ogrodniczy.

Najnowsze
Aktualności
W dniach 20-21 marca 2021 r. zrób zakupy w sklepie Rolmarket.pl za minimum 149 zł i wybierz swój GRATIS!

Zobacz więcej
Rolmarket w Liderze Biznesu - Ogrodniczym Magazynie Branżowym. Zachęcamy do lektury!

Zobacz więcej
Certyfikaty
i wyróżnienia
Rolmarket.pl po raz kolejny zajął 1. miejsce w rankingu najlepszych e-sklepów Opineo.
Rolmarket.pl zajął pierwsze miejsce w prestiżowym programie Konsumencki Lider Jakości 2018.
Rolmarket.pl ponownie otrzymał tytuł Super Marka 2019 oraz specjalne godło Marka Dekady.
Rolmarket.pl po raz 5. znalazł się w gronie najprężniej rozwijających się firm e-commerce w kraju.
Pomagamy i inspirujemy
Mamy wiele rozwiązań dla Twojego ogrodu

Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz.

Helen Mirren - brytyjska aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa
Dane kontaktowe

tel.: (24) 260 74 00
fax.: (24) 260 74 08
e-mail: biuro@rolmarket.com
Zobacz więcej w dziale kontakt zobacz więcej
Zobacz jak
Dojechać do nas


Rolmarket Sp. z o.o. Sp. k.
09-470 Cieśle
gm. Bodzanów k. Płocka
Pon - Pt: 9.00 - 17.00
Sob: 8.00 - 16.00

zobacz jak do nas dojechać

Do góry