sklep internetowy

Rozwijamy się jako firma, a w związku z tym rozwijamy również nasze marki. Pod naszymi skrzydłami jest bowiem dostępnych coraz więcej nowych produktów, takich jak siatki na krety, obrzeża ogrodowe, siatki cieniujące, mieszanki traw, narzędzia ogrodnicze, produkty służące do wypoczynku i rekreacji, linie i taśmy kroplujące z akcesoriami czy linia produktów do budowy pastuchów elektrycznych.

Poza sygnowaniem wielu produktów własnymi markami, zajmujemy się również samodzielnym importem mat ściółkujących. Jako importer agrotkanin i innych produktów zwracamy uwagę przede wszystkim na jakość sprowadzanych towarów, ponieważ chcemy oferować produkty wykonane z najlepszych materiałów, o sprawdzonym składzie i potwierdzonej żywotności. Import agrotkanin jest wobec tego niezwykle ważnym elementem naszej działalności.

Co istotne, prowadzimy również hurtownię ogrodniczą z tysiącami produktów do budowy, wyposażenia i pielęgnacji ogrodów, które oferujemy w specjalnych cenach bądź pakietach. Hurtowa oferta ogrodnicza skierowana jest nade wszystko do firm zajmujących się zakładaniem i aranżacją ogrodów. Więcej informacji na temat naszej oferty dla profesjonalistów można uzyskać kontaktując się mailowo: sklep@rolmarket.pl.

Poniżej prezentujemy pełną listę naszych marek:

logo strong net StrongNet to jedna z najmocniejszych i najbardziej wytrzymałych siatek na krety przeznaczonych do montażu pod trawnikiem w celu ochrony murawy przed krecimi kopcami. Jest to pierwsza na rynku siatka przeciw kretom w kolorze żółtym. 

siatka stop kop

Siatka na krety Stop Kop! to niezwykle mocna siatka przeciwdziałająca powstawaniu krecich kopców na przydomowych trawnikach i obiektach sportowych. Siatka jest produkcji polskiej. Odznacza się wysoką jakością i dużą żywotnością.
neto kreto

Siatka przeciw kretom Neto Kreto skutecznie zabezpiecza trawniki przed kretowiskami na bardzo długie lata. Dzięki temu, że wykonana jest z trwałego tworzywa sztucznego, jest wytrzymała i nie rdzewieje, jak ma to często miejsce w przypadku siatek metalowych.

Siatka na krety Stop Kop!

Reset Strong to niezwykle skuteczna i wydajna trutka na myszy i szczury. Środek ma postać pasty, która posiada w swym składzie niezwykle silny brodifakum, dzięki tej substancji gryzonie ulegają szybszemu zatruciu. Produkt przeznaczony wyłącznie do stosowania w stacjach deratyzacyjnych.

prysk na muchy reset strong

Diablo Forte to niezwykle skuteczna i wydajna trutka na myszy i szczury w postaci granulatu, kostki i pasty, jak również pułaki lepowe w formie książki. Trutkę DIABLO FORTE należy wykładać w miejscach poruszania się gryzoni, np. przy śmietnikach, w piwnicach, spiżarniach, w miejscach niedostępnych dla zwierząt domowych i hodowlanych,  w ładowniach oraz w ogrodach.

oprysk na komary diablo forte

 

Ultra Brutal jest to skuteczny i bardzo wydajny środek przeznaczony do zwalczania owadów latających, takich jak komary, komary tygrysie, muchy, osy, chrząszcze, bąki, wołki zbożowe, mkliki mączne, rytel pospolity, mole, szkodniki magazynowe, a także owadów biegających i pełzających, m. in. karaluchy, mrówki, rybiki, prusaki, pluskwy, termity, kleszcze i pchły.

prysk na muchy reset strong

Środek DIFEZOO to skuteczny granulat stworzony w celu ochrony naszego ogrodu, aby skutecznie odstraszać i zniechęcać czworonogi od niszczenia miejsc, w których został zastosowany. Wykonany na bazie naturalnych esencji zapachowych nie jest szkodliwy dla zwierząt i ludzi. Dzięki temu środkowi behawioralnemu psy i koty nauczą się, których miejsc w naszym ogrodzie powinny unikać.

biopaliwo do biokominkó lux fire

Preparat SCHNECKILL to naturalna bariera mechaniczna, zabezpieczająca rośliny przed plagą ślimaków. Środek Schneckill zawiera jedynie wysokochłonne materiały mineralne, pozytywnie spływa na strukturę gleby i poprawia jej zasobność w składniki odżywcze, poprawia retencję wody w glebie oraz wzmacnia system korzeniowy.

 

prysk na muchy reset strong

Ptasia Biesiada to wysokiej jakości mieszanka ziaren, przeznaczona do zimowego dokarmiania ptaków zimujących. Karma została przygotowana bowiem w oparciu o wymagania pokarmowe ptaków żyjących na wolności. Jest źródłem składników odżywczych niezbędnych do zachowania przez dzikie ptaki witalności i siły. Ptasia Biesiada to również kule tłuszczowe - pożywienie składające się z ziaren zbóż oraz tłuszczu umieszczone w wygodnych woreczkach umożliwiających zawieszenie w karmniku lub na drzewie.

biopaliwo do biokominkó lux fire

Lux Fire to seria ekologicznych produktów grzewczych, takich jak biopaliwo do biokominków oraz długopaląca podpałka ekologiczna. Biopaliwo zostało wyprodukowane nową technologią, z największą dbałością o jakość: sporządzone jest bowiem na bazie alkoholu etylowego pochodzenia roślinnego.

Obrzeże ogrodowe Limiteo

Ekologiczne paliwo do biokominków Top Flame to bardzo skuteczny produkt przeznaczony do palenia w biokominkach. Płyn grzewczy Top Flame sporządzony jest na bazie alkoholu etylowego pochodzenia roślinnego,  nie zawiera acetonu, co sprawia, że jest bezpieczne dla zdrowia, a podczas spalania nie wydziela nieprzyjemnych zapachów.

biopaliwo do biokominkó lux fire

 

Obrzeże Elasteo to obrzeże ogrodowe wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na warunki atmosferyczne. Produkt jest niezwykle elastyczny i odporny na warunki atmosferyczne.
Za pomocą obrzeża Elasteo można stworzyć oryginalne oraz niepowtarzalne aranżacje.  Elasteo montuje się za pomocą kotew. Jest dostępne w kolorze brązowym oraz czarnym w dwóch wysokościach: 40mm oraz 60mm.
 
Obrzeze ogrodowe Strongeo

Obrzeże trawnikowe (taśma dylatacyjna) Strongeo przyda się każdemu posiadaczowi ogrodu do oddzielania trawnika od pozostałych części ogrodu. Dzięki temu, że produkt charakteryzuje się bardzo dużą grubością i trwałością, z powodzeniem może być stosowany również przez profesjonalistów.

Obrzeze ogrodowe Polbord

Uniwersalne obrzeże ogrodowe Polbord produkcji polskiej przeznaczone jest do szybkiego, prostego i estetycznego wykańczania różnego rodzaju nawierzchni. Elastyczność i wysoka jakość produktu sprawia, że nadaje się on również do tworzenia łuków.

Palisada ogrodowa PaliGrass

Uniwersalne obrzeża ogrodowe RANDBERG przeznaczone są do szybkiego i estetycznego wykańczania różnego rodzaju aranżacji ogrodowych. Przy pomocą obrzeży RANDBERG można też wytyczyć dowolny kształt ścieżek żwirowych lub grysowych, na przykład dla pieszych lub rowerów w parkach i terenach zielonych.

Siatka cieniujaca Ombretex

Ombretex to wytrzymała siatka cieniująco-maskująca przeznaczona do osłony ogrodzeń, balkonów, tarasów, altanek, namiotów czy miejsc rekreacji przed promieniowaniem UV, wiatrem i sąsiadami.

Siatka osłonowa Grandinet

Siatka Grandinet to najwyższej jakości siatka cieniująca, chroniąca przed promieniowaniem słonecznym, wiatrem czy sąsiadami. Siatka jest niezwykle wytrzymała i mocna, o czym świadczy wysoka gramatura oraz gęsty splot. 

Siatka cieniujaca Ombretex

Marka Balconetto to linia produktów znajdujących zastosowanie w naszych ogrodach, tarasach, balkonach. Należą do nich maty balkonowe, rolety bambusowe, żagle ogrodowe oraz taśmy ogrodzeniowe z klipsami. Produkty Balconetto to nie tylko praktyczne zastosowanie ale także stylowy i estetyczny wygląd.

Mieszanka nasion traw z kwiatami

 

Top Drop to marka produktów przeznaczonych do nawadniania roślin, kwiatów, drzew oraz trawników. Linie kroplujące pozwalają na efektywne nawadnianie dużych obszarów, co w znacznej mierze zwiększa uzyskane plony oraz obniża koszty nawadniania obszarów uprawnych.
 
Trawa sportowa Deptum

Wysokiej jakości mieszanka traw Deptum przeznaczona do intensywnego użytkowania. Kompozycja składa się tylko z nasion traw wieloletnich.

Trawa na tereny suche Suchu,m

Wysokiej jakości mieszanka traw Suchum odporna na suszę i promieniowanie słoneczne, jak również wysokie temperatury i niedobory wody w glebie.  Kompozycja składa się tylko z nasion traw wieloletnich. Trawa Suchum szybko się przy tym regeneruje i zapewnia murawie piękny odcień zieleni.

Geowłóknina Geograu

Trawa Autostradum to specjalnie dobrana mieszanka traw przeznaczona do obsiewania i umacniania skarp, obsiewania poboczy, przestrzeni miejskich oraz obszarów zieleni w pasach dróg i autostrad, świetnie sprawdzi się również na terenach suchych i piaszczystych.

Trawa uniwersalna Universum

Wysokiej jakości mieszanka traw Universum przeznaczona do wszechstronnego stosowania. Kompozycja składa się tylko z nasion traw wieloletnich. Odpowiedni skład i proporcje nasion sprawiają, że kompozycja sprawdza się niemal w każdych warunkach, gdyż jest odporna na zmienne warunki klimatyczne i glebowe. Znakomicie przyjmuje się na terenach przydomowych, rekreacyjnych oraz innych umiarkowanie eksploatowanych.

Trawa z mikrkoniczyna Vivum

Wysokiej jakości kompozycja traw gazonowych Vivum wzbogacona o mikrokoniczynę, czyli wieloletnią odmianę koniczynę białej. Kompozycja składa się tylko z nasion traw wieloletnich. Mikrokoniczyna poprawia trwałość i walory estetyczne trawnika, zagęszcza darń, ogranicza wzrost chwastów oraz sprawia sprawia, że murawa nie wymaga nawożenia azotowego.

Mieszanka nasion traw z kwiatami

Kwiatum to mieszanka traw wieloletnich z domieszką kwiatów. Przeznaczona jest do stworzenia malowniczej i wielobarwnej łąki kwiatowej. Jest bardzo łatwa w utrzymaniu i pielęgnacji. 

Trawa z mikrkoniczyna Vivum

Wysokiej jakości mieszanka Parkum przeznaczona jest do obsiewania ogrodów miejskich, parków i na osiedlach oraz w miejscach zacienionych przez znaczną część dnia.

Mieszanka nasion traw z kwiatami

Trawa Renovum to skuteczna mieszanka pozwalająca na szybką regenerację wyschniętych lub zniszczonych części trawnika oraz poprawę jego gęstości oraz kolorytu. Doskonale sprawdzi się zarówno wiosną do uzupełnia ubytków w darni, powstałych w wyniku wymarzania, ale także szkodliwej działalności pędraków, jak i jesienią do zadarnienia wysuszonych  miejsc na trawniku.

Trawa z mikrkoniczyna Vivum

Koński Apetyt to wysokiej jakości mieszanka traw przeznaczona przede wszystkim dla gospodarstw, które zajmują się hodowlą koni, idealna na pastwiska oraz wybiegi dla koni. Unikalna kompozycja nasion traw sprawia, że jest to mieszanka o bardzo dużym potencjale wzrostu, nawet w warunkach trudnych i specyficznych. Trawa przeznaczona głównie do wypasu koni, jej bogaty skład poprawia smakowitość oraz wartość pokarmową.

Mieszanka nasion traw z kwiatami

Trawa na wypasie to trawa łąkowa przeznaczona dla gospodarstw, które potrzebują wysokiego i niezawodnego poziomu produkcji traw.  Dzięki unikalnej kompozycji nasion traw, jest to mieszanka o bardzo dużym potencjale wzrostu, która poradzi sobie nawet w trudnych i specyficznych warunkach. Trawa łąkowa gwarantuje intensywny i silny wzrost traw. Trawa Łąkowa na Wypasie zapewnia plon o zwiększonej zawartości węglowodanów oraz suchej masy.

Trawa z mikrkoniczyna Vivum

Trawa Lion's Grass to marka mieszanek traw starannie przygotowana na różnego rodzaju tereny, gleby oraz intensywność użytkowania. Lion's Grass RESIDENCE PRO klasy PREMIUM to trawa przeznaczona na luksusowe trawniki rezydencyjne. Mieszanka Lion's Grass ACTIVITY PRO Premium to trawa wyjątkowo odporna na deptanie i intensywne użytkowanie. Trawa Lion's OASIS PRO klasy Premium to trawa przeznaczona na tereny suche i silnie nasłonecznione.

Mieszanka nasion traw z kwiatami

Trawa Verum Green  to marka mieszanek traw stworzona na różnego rodzaju tereny. Verum Green Uniwersalna to trawa przeznaczona do ogólnego stosowania, idealna na przydomowe trawniki i umiarkowanie użytkowane tereny. Verum Green na tereny suche to trawa przeznaczona na tereny silnie nasłonecznione z niedoborem wody. Mieszanka traw Verum Green Sportowa to trawa przeznaczona na miejsca intensywnie użytkowane wokół domu, boiska sportowe, tereny rekreacyjne i place zabaw.

Trawa z mikrkoniczyna Vivum

Agrotkanina Agritella to mocna i trwała tkanina polipropylenowa stosowana w rolnictwie, ogrodnictwie i szkółkarstwie do ściółkowania. Znakomicie eliminuje chwasty, bez konieczności używania środków chemicznych. Agrotkanina stosowana jest w szkółkach roślin iglastych, w uprawie truskawek, przy zakładaniu ogrodów, pokrywaniu skarp, pod kamienie, korę, itp. Agrotkanina ogrodnicza wykonana jest z cienkich nitek polipropylenowych, dzięki czemu przepuszcza wodę i składniki mineralne oraz nie ulega procesowi gnicia.

Mieszanka nasion traw z kwiatami

Agrowłóknina Fiberina jest przeznaczona do ściółkowania gleby w celu poprawienia warunków rozwoju roślin. Idealnie eliminuje chwasty, bez konieczności używania środków chemicznych.

Trawa z mikrkoniczyna Vivum

 

Biowłóknina Biolaneus to produkt w 100% biodegradowalny, wykonany w 100% z wełny owczej. Jest to idealny materiał ściółkujący do upraw ekologicznych w ogródkach działkowych i ogrodach przydomowych, który wspomaga wzrost oraz jakość plonów. Chroni również glebę przed nadmierną utratą wilgoci, eliminuje chwasty bez konieczności stosowania herbicydów.
 
 
Mieszanka nasion traw z kwiatami

Vulcanus to marka produktów stosowanych w ogrodnictwie takich jak, narzędzia ogrodnicze, plandeki okryciowe, tunele i folie, walce ogrodowe oraz wiele innych produktów przydatnych w pielęgnacji ogrodów. 

Trawa z mikrkoniczyna Vivum

Siatka na rynny HERAKLES to idealna ochrona rynien przed liśćmi, gałązkami i innymi zanieczyszczeniami, które utrudniają odpływ wody. Produkt został wykonany z wysokiej jakości polietylenu. Dodatkowo zastosowanie stabilizatora UV gwarantuje długotrwałe działanie produktu oraz większą odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Mieszanka nasion traw z kwiatami

La Veranda  to marka produktów, przeznaczonych do wypoczynku i rekreacji, jak również znajdujących zastosowanie dekoracyjne na naszych balkonach, tarasach czy w ogrodach. Jest to linia produktów stworzona również dla najmłodszych. Można tu znaleźć takie produkty jak: hamaki, huśtawki ogrodowe, wiszące kokony oraz krzesła brazylijskie, piaskownice, koce piknikowe.

Trawa z mikrkoniczyna Vivum

Matador to marka produktów hodowlanych, przeznaczonych do budowy ogrodzeń elektrycznych dla zwierząt dzikich, jak również gospodarskich. Pod marką Matador znajdują się zarówno kompletne pastuchy, jak i poszczególne ich elementy np. linki, taśmy, plecionki, elektryzatory.

Poznaj nasze marki własne
Certyfikaty
i wyróżnienia
Rolmarket.pl po raz kolejny zajął 1. miejsce w rankingu najlepszych e-sklepów Opineo.

Rolmarket.pl po raz kolejny zajął 1. miejsce w rankingu najlepszych e-sklepów Opineo.

Rolmarket.pl zajął pierwsze miejsce w prestiżowym programie Konsumencki Lider Jakości 2021.

Rolmarket.pl zajął pierwsze miejsce w prestiżowym programie Konsumencki Lider Jakości 2021.

Rolmarket.pl ponownie otrzymał tytuł Super Marka 2019 oraz specjalne godło Marka Dekady.

Rolmarket.pl ponownie otrzymał tytuł Super Marka 2019 oraz specjalne godło Marka Dekady.

Rolmarket.pl po raz 5. znalazł się w gronie najprężniej rozwijających się firm e-commerce w kraju.

Rolmarket.pl po raz 5. znalazł się w gronie najprężniej rozwijających się firm e-commerce w kraju.

Rolmarket został Wicemistrzem Krajowym w kategorii

Rolmarket został Wicemistrzem Krajowym w kategorii "Firma" w prestiżowym konkursie AgroLiga 2016.

ikona Wspieramy piłkarzy nożnych Wisły Płock od 2013 r.