sklep internetowy

Rolmarket to firma rodzinna z branży ogrodniczej, której początki sięgają 1996 roku.

Rolmarket to firma, która oferuje wszystko, co niezbędne do budowy, wyposażenia i pielęgnacji ogrodów. Jesteśmy po to, by pomóc Ci zaprojektować ogród, który będzie piękny, atrakcyjny, a co najważniejsze, funkcjonalny. Istniejemy na rynku już kilkadziesiąt lat, a ponadto prowadzimy własny import różnych potrzebnych do ogrodu produktów. Na koncie mamy wysłanych ponad milion paczek. Ogromne sukcesy sprzedażowe wynikają z zaufania do naszych umiejętności, polegających na dostarczaniu ludziom tego, czego potrzebują.

Nasza historia

Początki Rolmarketu sięgają 1996 roku. Zaczynaliśmy jako niewielka firma rodzinna zajmująca się sprzedażą artykułów do produkcji rolnej. Później rozwinęliśmy naszą działalność na dużo większą skalę. Rozwój zawdzięczamy otworzeniu się na sprzedaż wysyłkową. Najpierw sprzedawaliśmy za pośrednictwem serwisu Allegro, a potem otworzyliśmy własne sklepy internetowe.

Dzięki temu Rolmarket jest cenioną firmą nie tylko w Cieślach i okolicach Płocka, ale również w innych regionach Polski. W dniu dzisiejszym importujemy również takie produkty, jak: siatki na krety i przeciw ptakom, agrotkaniny, siatki cieniujące i wiele innych.
 

Jak wygląda nasza działalność?

Z sukcesami prowadzimy sprzedaż w całej Polsce za pośrednictwem Internetu. Rozwijamy sklepy branżowe, takie jak Rolmarket.pl (internetowy sklep ogrodniczy) oraz PanFarmerek.pl (hodowlany sklep internetowy). Współpracujemy z wieloma firmami kurierskimi -  wszystko w trosce o komfort i satysfakcję klienta.
 

W sklepie Rolmarket.pl można kupić: agrotkaniny, agrowłókniny, nasiona traw, siatki na krety, obrzeża ogrodowe, siatki cieniujące, kompostowniki, nawozy, opryskiwacze, narzędzia ogrodnicze i wiele innych podobnych produktów. Natomiast sklep PanFarmerek.pl oferuje ogrodzenia elektryczne, artykuły hodowlane, karmidła, poidła, karmniki, nasiona rolnicze, siatki hodowlane, a nawet sprzęt weterynaryjny.

 

Sukcesy i wyróżnienia Rolmarketu

W latach 2015-2016, Rolmarket zdobył dwa razy z rzędu pierwsze miejsca w Rankingu Sklepów Internetowych, przeprowadzanym przez Opineo.pl, w kategorii „Ogród i narzędzia”. Marka ponownie stanęła na podium w roku 2020, w kategorii „Ogród”, a w latach 2021-2022 utrzymał tę pozycję. Nasze zasługi potwierdza ocena sklepu w Google’u, wynosząca 4,8 gwiazdek z ponad tysiąca opinii.

W 2016 roku, sklep został wicemistrzem krajowym w kategorii „Firma”, w konkursie AgroLiga2016. Wyróżnienie otrzymaliśmy z rąk Prezydenta Andrzeja Dudy. W tym samym okresie znaleźliśmy się w rankingu TOP 250 najlepszych centrów ogrodniczych w Polsce, tworzonym przez magazyn Biznes Ogrodniczy.
 

2018 rok przyniósł Rolmarketowi pierwsze miejsce w programie Konsumencki Lider (trzy lata później sklep powtórzył ten sukces). Ciekawszy był jednak rok 2019. Forum Biznesu w Dzienniku Gazeta Prawna oraz Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita, przyznały sklepowi tytuł „Super Marka 2019 – Jakość, Zaufanie, Renoma”. Tytuł ten przyznawany jest trzykrotnym laureatom programu o tej samej nazwie. Z okazji 10 lecia Programu, otrzymaliśmy tytuł „Marka Dekady 2009-2019”. Było to wyróżnienie, które zwiększyło zaufanie nowych klientów do naszego sklepu.
 

Od ponad 10 lat, nieprzerwanie wspieramy piłkarski klub Wisły Płock, będąc z klubem na dobre i na złe zarówno w niższych ligach jak i w Ekstraklasie. Wspieramy też inne kluby sportowe, jak: UKS Pogoń Słupia, Relax Miszewo Murowane czy Orkan Lelice. Ponadto, wsparcie od nas otrzymały różne organizacje i stowarzyszenia, m.in. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Polskiej Wsi, Fundacja „Się pomaga”, Fundacja „Portal FM – Pomagamy Dzieciom” oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Mąkolinie.

 

Dlaczego my?

O naszej skuteczności i dobrym podejściu do klienta świadczą m.in:

 

  • Ponad milion udanych transakcji w sieci,

  • Obecność nawet 10 000 produktów w naszej ofercie,

  • Sprzedaż ponad 250 tysięcy traw,

  • Sprzedaż ponad 1 200 000 m2 agrotkanin.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Uzależniamy od natury!

 

 

 

 

Poznaj nasze marki własne
Certyfikaty
i wyróżnienia
Rolmarket.pl po raz kolejny zajął 1. miejsce w rankingu najlepszych e-sklepów Opineo.

Rolmarket.pl po raz kolejny zajął 1. miejsce w rankingu najlepszych e-sklepów Opineo.

Rolmarket.pl zajął pierwsze miejsce w prestiżowym programie Konsumencki Lider Jakości 2021.

Rolmarket.pl zajął pierwsze miejsce w prestiżowym programie Konsumencki Lider Jakości 2021.

Rolmarket.pl ponownie otrzymał tytuł Super Marka 2019 oraz specjalne godło Marka Dekady.

Rolmarket.pl ponownie otrzymał tytuł Super Marka 2019 oraz specjalne godło Marka Dekady.

Rolmarket.pl po raz 5. znalazł się w gronie najprężniej rozwijających się firm e-commerce w kraju.

Rolmarket.pl po raz 5. znalazł się w gronie najprężniej rozwijających się firm e-commerce w kraju.

Rolmarket został Wicemistrzem Krajowym w kategorii

Rolmarket został Wicemistrzem Krajowym w kategorii "Firma" w prestiżowym konkursie AgroLiga 2016.

ikona Wspieramy piłkarzy nożnych Wisły Płock od 2013 r.